філософія

створюємо свій час та простір

смотреть
видео

записаться на обучение

01

так живемо і любимо нашу справу

Наша праця та навчання, професійні події та вечірки, колабрації, мандрівки та відрядження - все стало одним цілим особливим образом життя. Ми просто дуже любимо дизайн волосся.

02

ПРОПАГАНДУЄМО ТВОРЧУ СМІЛИВІСТЬ

Імпровезація та професійні знахідки усієї команди роблять наш спільний продукт шедевром. Ми віримо в те, що фантазії та ідеї потребують реалізації, без уповільнень та без страху. І для всього цього ми зібрали команду єдинодумців, сміливих і працелюбних професіоналів.

03

ПЕРЕТВОРИЛИ СВОЮ РОБОТУ НА МИСТЕЦТВО

Роблячи стрижку, потрібно все детально вивчити, потім спроектувати, і після цього втілити у життя творчу ідею. Ми стаємо скульпторами, працюючи з матерією волосся. У момент створення ми занурюємося до паралельного світу і так творимо.

ДЕ БРАТИ НАТХЕННЯ?

МИ ЧЕРПАЕМО ТВОРЧУ ЕНЕРГІЮ В НАВКОЛИШНЬОМУ СВІТІ І РЕАЛІЗУЄМО ЇЇ У ДИЗАЙНІ ВОЛОССЯ.

 • арт

  безкрайне поле творчих ресурсів

  Нас надихає графіка у стилі “Ар-деко” художника та скульптора Романа Тиртова, його ініціали ERTE відображені у нашій назві. QOOB - це наше бачення творчості великих художников. Дякуємо за натхнення Полю Сезанну та Пікассо.

 • архі- тектура

  вічне прагнення до ідеальної форми

  Пропускаючи через себе різноманітні форми витворів мистецтва, ми прагнемо до побудови своєї власної. Наші колекції заражені творчим бунтарством Френка Геррі, основоположника деконструктивізму. Нам імпонує бачення Заха Хадіт, її пристрасть до линіїї та органічності. Футуризм та його рідкі форми дають опору фантазіям.

 • фото- графія

  простота та наповнененість чорно-білої класики

  Колосальний вплив на наше світовідчуття надав Ральф Гібсон. Його мінімалізм, крупні плани, гра контрастів, градація сірих віддтінков - потужне джерело натхнення та приклад для наслідування.

«ЗРІЗУВАЧІВ» ВОЛОССЯ У НАЙБЛИЖЧОМУ МАЙБУТНЬОМУ ЗАМІНЯТЬ РОБОТИ

 • Тому майстер повинен не лише працювати руками, а й орієнтуватися на свою інтуїцію, бачення пропорцій, розуміння матерії, текстур, уміння спілкуватися з клієнтом, розгадувати його.

 • Важливо мати бездоганне відчуття стилю та фільтр якості.

  А для того, щоб використовувати емоційний інтелект, потрібно мати міцний фундамент і постійно тренуватися.

ЗАКОХУВАТИ У ПРОФЕСІЮ — ВАЖЛИВА СКЛАДОВА НАШОГО ЖИТТЯ

 • Ми змінюємо ставлення до професії. Розвинене почуття стилю у студентів - Мета №1 в Академії. Багато уваги ми приділяємо напрацюванню майстерності та вмінню підбирати форми. А найважливіше наддбання нашого випускника - його індивідуальний почерк.

 • Створюємо субкультуру в якій люди надихатимуть і мотивуватимуть один одного. Спільнота майстрів, які створюють нові образи життя для клієнтів; висококваліфікованих професіоналів, що розвивають культуру перукарського мистецтва

 • Надихаємося роботою з учнями Передаючи свої знання та вміння, напрацьовані за 22 роки практики, ми вдосконалюємо наші навички. Кожен проведений курс приносить нові відкриття.

ПРОФЕСІЯ ПЕРУКАРЯ — МОЖЕ РОЗКРИТИ У ВАС УНІКАЛЬНІ ТВОРЧІ МОЖЛИВОСТІ! ПРИХОДЬТЬ. НАВЧАЙТЕСЬ. СТВОРЮЙТЕ.